Previous
Next
Previous
Next

Koncert Kolęd i Pastorałek w Łękach Górnych

30 grudnia 2018r. (niedziela) po raz pierwszy w  kościele pw. Chrystusa Króla w Łękach Górnych odbędzie się Koncert Kolęd i Pastorałek. Kolędowanie rozpocznie się o godz. 16.00. Będzie można posłuchać kolęd w ciekawych aranżacjach wykonanych przez dzieci i młodzież z oprawą instrumentalną.

Zostaną zaprezentowane publiczności tradycyjne kolędy m.in.: „Gdy się Chrystus rodzi”, ” Tryumfy Króla niebieskiego” oraz wiele pastorałek w aranżacjach m.in. TGD, Golec uOrkiestra, Enej. Jak zapewniają organizatorzy będzie to okazja do wspólnego świętowania, rodzinnego kolędowania i zabawy przy największych polskich kolędach i pastorałek. Zapowiada się  bardzo ciekawa muzyczna podróż w klimacie świąteczno-noworocznym.

Termin imprezy: 30 grudnia 2018r , godz. 16.00
Miejsce imprezy: Kościół parafialny w Łękach Górnych

Wstęp wolny !

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.