Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

„Anioły są takie ciche …” dla Natalii

Już 7 lutego o godz. 11.00 w Domu Kultury „Mors” odbędzie się specjalny koncert charytatywny dla Natalii Koczanowskiej zmagającej się z osteosarcomą kości udowej  „Anioły są takie ciche… dzielimy się swoim talentem pomagając innym”. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Natalii.Organizatorami koncertu są: II LO im. Ks Jana Twardowskiego, Stowarzyszenie „Uwierz w siebie” oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy.

Podczas koncertu wystąpią:Zespół WHY NOT – gwiazda koncertu, wokalistki z II LO: Zuzanna Grecka, Wiktoria Gawlik, Anna Prucnal, Marta Pacanowska, Zespół Diversion, Iza Mazur – tancerka Soul Dance oraz Paweł Szreter z pokazem iluzji.

Bilety w cenie 20 zł już do nabycia w II LO (sprzedaż – p. Katarzyna Buszek)

Leczenie i rehabilitację Natalii można także wesprzeć poprzez przekazanie 1% podatku. Można to zrobić wpisując nr KRS: 0000305185 z dopiskiem „DLA NATALII” lub wpłacając dowolną kwotę na konto Stowarzyszenia „Uwierz w siebie”
nr: 09 8642 1139 2013 3913 2857 0001 również z dopiskiem „DLA NATALII”.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.