Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Wielka Gala Operetkowo-Musicalowa w DK Mors. Miejsca zajęte niemal do ostatniego

W liczącej 600 foteli sali koncertowej DK Mors przy ul.Sportowej w Dębicy dzisiejszego wieczoru miejsca były zajęte niemal do ostatniego. Uroczyste otwarcie po trwającym kilkanaście miesięcy kapitalnym remoncie Domu Kultury Mors zgromadziło nie tylko dębicką publiczność, która przybyła, żeby wziąć udział w Wielkiej Gali Operetkowo- Musicalowej w wykonaniu artystów Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej, ale także wszystkich tych, którzy przyczynili się do modernizacji 40 letniego obiektu: projektantów, wykonawców oraz przedstawicieli władz samorządowych.

 

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.