Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dwie osoby zginęły w pożarze domu jednorodzinnego, który wybuchł w Nowy rok nad ranem w Pogórskiej Woli.

Tuż przed piątą rano pierwszego dnia nowego roku wpłynęło zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego. Na miejsce skierowano zastępy straży pożarnej z Tarnowa oraz okoliczne OSP. Do Pogórskiej Woli udały się również patrole tarnowskiej policji. Po zakończonej akcji gaśniczej strażacy ujawnili w zgliszczach kompletnie spalone wnętrza domu zwęglone zwłoki. Konieczna była obecność biegłego lekarza medycyny sądowej w celu ustalenia ilości osób, które zginęły w pożarze. Dopiero jego opinia wskazuje, że na miejscu znajdują się ciała dwóch osób oraz kośćce zwierząt domowych. Do ustalenia tożsamości tych osób niezbędne będą badania DNA. Policjanci oraz biegły z zakresu pożarnictwa przez kilka godzin prowadzili oględziny i zbierali dowody na miejsce zdarzenia. O okolicznościach i przyczynach tej tragedii będzie można mówić dopiero po przeanalizowaniu zebranych dowodów, które tarnowska prokuratura gromadzi w prowadzonym postępowaniu.

Źródło: Tarnowska Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.