Previous
Next
Previous
Next

„GorącaCegła” dla Patrycji Stręk z Paszczyny

Mieszkająca w Paszczynie Patrycja urodziła się z Zespołem Downa, niedoczynnością tarczycy, wrodzoną wadą serca (jest już po dwóch operacjach), a także z obustronnym zwichnięciem bioder. Patrycja ma 12 lat, dla tej ślicznej księżniczki zwichnięte biodra to nie tylko ogromne ograniczenia ruchowe, ale także ból towarzyszący poruszaniu się.

Na dzień dzisiejszy Patrycja nie jest w stanie samodzielnie przejść dłuższych dystansów. Dziewczynka jest już po konsultacji w Warszawie w Rehasport Clinic, lekarze są w stanie podjąć się leczenia operacyjnego. Koszt operacji dwóch bioder wynosi około 300 tysięcy złotych. Ta kwota dla rodziców dziewczynki jest niestety nieosiągalna. Lekarze są w stanie wykonać pierwszą operację jednego biodra już na początku kwietnia, pod warunkiem że cała kwota zostanie zaksięgowana na ich koncie na dwa dni przed planowaną operacją. Czasu mamy coraz mniej, tutaj liczy się każda pomoc i każda złotówka!

Na rzecz zebrania środków na operację Patrycji pracownicy firmy BAMA Logistics  zorganizowali  akcję „Wyzwanie Gorącej Cegły”.

„Na portalu Facebook utworzyliśmy stronę pod nazwą „Gorąca Cegła” (www.facebook.com/GoracaCegla), zapraszamy do polubienia i udostępnienia jej wśród swoich znajomych” – mówi Natalia Tryba z Bama Logistic.

Dlaczego Gorąca Cegła?
Cegła symbolizuje początek stabilizacji i solidne plany. Przekazując ją z rąk do rąk, pomagamy potrzebującym w zbiórce pieniędzy. Gorąca – bo czasu mamy niedużo, żebyśmy mogli zebrać potrzebną kwotę cegłę musimy przekazywać szybko. Dlatego nasza cegła jest gorącą cegłą.

Wierzymy, że razem możemy pomóc Patrycji stanąć na nogi!😘

Jak możesz pomóc?
1. Polub stronę Gorąca Cegła na Facebooku! Udostępnij ją, zaproś do polubienia swoich znajomych! Niech o cegle dowie się jak najwięcej osób!
2. Dołącz do wyzwania Gorącej Cegły, wpłać dowolny datek na konto:
FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”
Ul. Łomiańska 5
01-685 Warszawa
☑️Nr konta: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
☑️Tytułem: 16641 STRĘK PATRYCJA WIKTORIA – DAROWIZNA NA POMOC I OCHRONĘ ZDROWIA

Zrób sobie selfie z cegłą – nieważne czy taką ze składu budowlanego, narysowaną, czy w jakiejkolwiek innej formie. Wrzuć zdjęcie na Facebooka z hasztagiem #GoracaCegla i nominuj troje znajomych do podjęcia Wyzwania Gorącej Cegły

P.S. Zaczyna się okres rozliczeń podatkowych. Aby przekazać 1% swojego podatku w formularzu PIT wpisz nr KRS 0000037904. W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” Podaj: 16641 Stręk Patrycja Wiktoria. Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Artykuł powstał na podstawie materiałów Bama Logistic

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.