Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Nie ma już klubu o nazwie Rzemieślnik Taurus Pilzno a co będzie z napisem na budynku?

Pisaliśmy wczoraj o tym, że ze sportowej mapy Polski zniknęła nazwa „Rzemieślnik Taurus Pilzno” a jego nazwa została zmieniona na Klub Sportowy Pilzno. Ze finansowania wycofał się główny sponsor klubu firma Taurus. Powodem tej decyzji było pominięcie nazwy „Taurus” na budynku klubu. Przez kilka miesięcy nie udało się rozwiązać tej sytuacji czego efektem jest zmiana nazwy klubu i wycofanie się ze wspierania klubu wieloletniego sponsora. Ale to chyba nie koniec problemów. Teraz nazwa na budynku również nie odpowiada rzeczywistości. -Nie ma przecież klubu Rzemieślnik Pilzno a jest Klub Sportowy Pilzno. – A co z nazwą na budynku? – pyta jeden z naszych Czytelników? Czy teraz też będzie problem z przemalowaniem napisów?

Ale to nie koniec kłopotów. Do tej pory zawodnicy klubu grali w koszulkach z logiem sponsora i spora ilość jest w magazynie klubu. Czy będą nadal używane? Czy też klub dla kilkuset zawodników zakupi nowe koszulki z nową nazwą?

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.