Previous
Next
Previous
Next

Pada śnieg. Fatalne warunki do jazdy. Wiatr tworzy zaspy na drogach.

Padający śnieg i wiatr powoduje, że wieloma drogami jeździ się fatalnie. Trudna sytuacja jest zwłaszcza w południowej, górzystej części powiatu. O ile główne drogi są z reguły przejezdne to lokalne z powodu śliskiej nawierzchni często już takie nie są. W rejonach górskich przed wieloma stromymi podjazdami pojawiły się znaki nakazujące zakładanie na koła łańcuchów. Tak jest np. przed podjazdem do Stobiernej gdzie na zaśnieżonej drodze wiele pojazdów nie ma szans na wjazd bez założenia łańcuchów na koła. Na wielu drogach tworzą się zaspy.

W samej Dębicy głównymi drogami można poruszać się bez problemu, ale drogi osiedlowe bywają już prawdziwym torem przeszkód. Na wielu z nich w pojawiły się wyżłobione w w zmarzniętym śniegu koleiny. Wyjazd stamtąd autem o niskim zawieszeniu bywa dużym wyzwaniem.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.