Previous
Next
Previous
Next

Stanisław Jarosz: Firma Taurus zakończyła sponsorowanie „Rzemieślnika”

Z początkiem tego roku firma Taurus wycofała się z sponsorowania klubu LKS Rzemieślnik Taurus Pilzno. Do dymisji ma się też podać z dniem 11 stycznia cały obecny zarząd klubu. -Nie zamierzam dłużej finansować działalności tego klubu, ale decyzję tę podjąłem z ciężkim sercem – przyznaje Stanisław Jarosz, właściciel Taurusa.

Firma Taurus finansowała klub przez ostatnie 23 lata przekazując na konto klubu co miesiąc kilkanaście tysięcy złotych. W ciągu tego okresu kwota wsparcia wyniosła ponad 2 mln zł. Pod koniec ubiegłego roku Stanisław Jarosz zapowiedział, że kończy finansowanie działalności klubu z dniem 1 stycznia 2019. -Tak jak deklarowałem z dniem pierwszego stycznia przestajemy sponsorować klub, a cały dotychczasowy zarząd składa rezygnację z pełnionych obowiązków – powiedział w rozmowie telefonicznej z naszą redakcją Stanisław Jarosz. Z tego co mi wiadomo kierowanie klubem mają przejąć trenerzy pracujący z młodzieżą.

Powodem tej decyzji jest napis, który pojawił się podczas remontu elewacji budynku klubu. Widnieje na nim napis „Rzemieślnik Pilzno”. Zdaniem prezesa Jarosza pełna nazwa klubu brzmi „Rzemieślnik Taurus Pilzno”. -Taka sytuacja jest dla nas nie do przyjęcia z powodów wizerunkowych i biznesowych – uważa Stanisław Jarosz.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.