Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Stanisław Jarosz: Podtrzymuję decyzję o wstrzymaniu finansowania „Rzemieślnika”

Dziś odbędzie się walne zgromadzenie klubu LKS Rzemieślnik Taurus Pilzno. Według zapowiedzi na nim do dymisji poda się cały tymczasowy zarząd. Ma to związek z wycofaniem się z finansowania   klubu przez firmę Taurus.

Stanisław Jarosz podtrzymuje swoją decyzję o rezygnacji finansowania klubu. – Tak jak zadeklarowałem w ubiegłym roku z dniem pierwszego stycznia rezygnuje ze wspierania klubu – powiedział w rozmowie z nami prezes firmy Taurus. Z tego co wiem dziś na walnym zgromadzeniu cały dotychczasowy zarząd poda się do  dymisji.

Walne zgromadzenie klubu odbędzie się dziś o godzinie 17.00 w Strzegocicach.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.