Previous
Next
Previous
Next

W dębickim escape room -ie stwierdzono uchybienia. Został on zamknięty.

W ubiegłym tygodniu strażacy dokonali kontroli jedynego escape roomu jaki znajduje się w Dębicy. -Stwierdzono w nim między innymi uchybienia z zakresu możliwości ewakuacji z obiektu – mówi bryg. Jacek Pawłowski, rzecznik prasowy dębickich strażaków.

Po tragedii w Koszalinie gdzie zginęło pięć młodych dziewcząt w całym kraju  ruszyły kontrole escape romów, w tym również na Podkarpaciu. Okazało się, że takich obiektów jest tu 12, większość w Rzeszowie. W wyniku kontroli zamknięto trzy w z nich – w Krośnie, Rzeszowie oraz jedyny w Dębicy. Kontrolę w ubiegłym roku przeprowadzili dębiccy strażacy. Strażacy mieli zastrzeżenia między innymi do wyjść ewakuacyjnych. -Obiekt w Dębicy został zamknięty. Jeśli te uchybienia zostaną usunięte przez właścicieli będzie można ponownie go uruchomić – informuje brygadier Jacek Pawłowski.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.