Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Andrzej Muciek znów wygrał wybory do Rady Gminy Żyraków

We wczorajszych wyborach do Rady Gminy Żyraków znów wygrał Andrzej Muciek. Zdobył on 118 głosów, co stanowiło 47, 01 % wszystkich oddanych głosów. Na Krzysztofa Moskala zagłosowało 61 osób (24,30 %), na Zbigniewa Lipióra 60 osób (23,90) a na Magdalenę Żmuda 12 osób (4,8 %).

Andrzej Muciek wygrał wybory jesienią, ale w wyniku protestu wyborczego jego mandat został wygaszony. Okazało się, że Komisja Wyborcza źle wydała karty do głosowania i przegrany konkurent zgłosił sprzeciw w tej sprawie a Sąd Okręgowy, uznał te racje. Wczorajsza wygrana Andrzeja Mućka to jego druga, teraz już zdecydowana wygrana.Frekwencja wyborcza wyniosła 38,89 %. Do urn wyborczych poszło 252 osoby z 648 uprawnionych do głosowania.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.