Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

3 dni pozostały do zakończenia zbiórki funduszy na świąteczne paczki dla podopiecznych Domu Dziecka „Hanka” w Dębicy. Zebrano już 91% założonej kwoty !

Trzy dni pozostały do zakończenia zbiórki funduszy na świąteczne paczki dla podopiecznych Domu Dziecka “Hanka” w Dębicy. Już teraz można powiedzieć, że zbiórka zakończy się sukcesem, bo z zakładanych 10 tysięcy złotych na koncie zbiórki jest już 9 170 zł. czyli 91 % zakładanej kwoty.
Każdy kto chciałby wesprzeć zrzutkę może wejść na stronę https://zrzutka.pl/vwzm63  i wpłacić datek.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.