Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Basen w Latoszynie zaprasza kuracjuszy na lecznicze kąpiele w gorących siarkowych wodach.

Basen leczniczy w Latoszynie Zdroju cały czas zaprasza kuracjuszy na kąpiele w gorących wodach siarkowych. Działają one dobroczynnie między innymi na bóle stawów, rwy kulszowe oraz wiele innych chorób układu kostno-stawowego czyli przypadłości, które właśnie jesienią nasilają się u wielu osób.

-Na terenie ośrodka przestrzegamy wszelkich zaleceń epidemiologicznych. Dziennie, zgodnie z obowiązującymi obecnie przepisami, może z pobytu na basenie skorzystać nawet trzysta osób – mówi Paweł Wolicki, dyrektor Uzdrowiska Latoszyn Zdrój. Jednocześnie z kąpieli może korzystać 37 osób.

Basen leczniczy jest czynny codziennie od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 12:00 do 20:00.

Jednak, mając na uwadze bezpieczeństwo korzystających z kąpieli leczniczych oraz zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego, zarządzający obiektem przypominają o kilku zasadach obowiązujących od 10.10.2020 r. ze względu na koronawirusa:

♦️maseczki zasłaniające usta i nos obowiązują na zewnątrz i wewnątrz obiektu, można je ściągnąć dopiero w szatni, przed samym wejściem do basenu,
♦️ obowiązuje dezynfekcja rąk przed wejściem na obiekt,
♦️ obowiązkowo zachowujemy dystans 1,5 m od pozostałych osób,
♦️ w poczekalni może przebywać maksymalnie 9 osób a przed kasą
dwie osoby ,
♦️ ze względu na ograniczoną ilość osób korzystających z obiektu do 75 % obłożenia, dopuszcza się maksymalnie 37 osób jednocześnie korzystających z kąpieli,
♦️ z jacuzzi korzysta maksymalnie 1 osoba (nie dotyczy rodzin),
♦️ obowiązuje dokładne umycie ciała pod prysznicem i dezynfekcja rąk przed wejściem do wody,
♦️ zakazuje się korzystania z kąpieli, w przypadku gdy jesteśmy chorzy lub mamy oznaki infekcji tj. katar, kaszel, duszności, gorączka itp.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.