Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Zdewastowali tablice informacyjne i znaki drogowe

„Święta Bożego Narodzenia to zawsze miło spędzany czas z rodziną ,ale niestety i w tak wspaniałym czasie znajdzie się grupa osób niespełna rozumu, która popsuje humor.

Nie pozdrawiamy grupki z sąsiedniej wsi ,która dziś w nocy demolowała naszą miejscowość 🙃Mamy nadzieję ,że karma do Was wróci ♥️” – napisali na swoim profilu na FB strażacy z OSP Góra Motyczna.

Fot. OSP Góra Motyczna

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.