Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Wielopolka w Paszczynie przekroczyła stan ostrzegawczy. Podnosi się poziom Wisłoki

W rejonie mostu na Wisłoce przy ulicy Kościuszki woda zaczyna rozlewać się w dolinie rzeki. Aktualnie poziom lustra wody przekracza trzy metry i zbliża się do stanu ostrzegawczgo.

W Paszczynie wody Wielopolki przekroczyły już poziom ostrzegawczy o blisko metr. Od kilku godzin jednak woda opada w tempie kilku centymetrów na godzinę.

Pozostałe rzeki w powiecie dębickim mają podniesione stany wody, ale płyną w swoich korytach i nie stwarzają zagrożeń powodziowych.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.