Previous
Next

Region. Traktor przejechał mu po nodze

Ponad promil alkoholu w organizmie miał 47-latek, który wczoraj w Wysokiej Głogowskiej, uległ wypadkowi. W momencie, gdy próbował wyciągnąć spod ciągnika linę, pojazd przejechał mu po nodze. Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Wczoraj przed godz. 17, dyżurny miejski został powiadomiony o wypadku, do którego doszło w Wysokiej Głogowskiej. Na miejsce skierował policyjny partol oraz ekipę rzeszowskiej drogówki. Funkcjonariusze ustalili wstępnie, że 47-latek, po zakończonych pracach związanych z wyrywaniem korzeni drzew, jadąc ciągnikiem do domu, zatrzymał się i chciał wyciągnąć linę spod pojazdu. Ponieważ wcześniej nie wyłączył silnika, ciągnik stoczył się i przejechał mu po nodze, a następnie wjechał w ogrodzenie pobliskiej posesji. Z uwagi na obrażenia mężczyzna został przewieziony do szpitala. Tam okazało się, że w chwili zdarzenia był nietrzeźwy, miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili także, że ciągnik nie posiadał tablic rejestracyjnych. Okazało się, że był on samodzielnej konstrukcji i nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.