Previous
Next

Dni Dębicy już za tydzień!

Atrakcje dla najmłodszych

Program pierwszego dnia Święta Miasta dedykowany jest najmłodszym. Z okazji Dnia Dziecka, w parku „Sokoła”, przy Domu Kultury Śnieżka, od godz. 16:00 czekać będą występy artystyczne grup działających przy MOK-u i Vocal Studio. Zaprezentują się także podopieczni Zgranej Paki. O świetną zabawę i konkurs zadba DJ. Uczestnicy będą mogli skorzystać z dmuchańców, animacji, gier i zabaw, konkursów, malowania twarzy oraz słodkich niespodzianek.

Na Rynku wystąpią nasi

Drugi dzień upłynie pod znakiem świetnej muzyki, głównie w wykonaniu lokalnych artystów. Na Rynku, od godziny 16:00, prezentować się będą grupy artystyczne Miejskiego Ośrodka Kultury. Później wystąpi Marcin Zawora, zespół kameralny PrestoChango oraz zwycięzcy Dębica Open Festiwal. O 21:00 dyskotekę dla mieszkańców poprowadzi DJ Maxx.

Brathanki na Akademickiej

W sobotę organizatorzy zapraszają na stadion miejski przy ul. Akademickiej. Już o godz. 11:00 wystartuje Dębicka Dziesiątka z Maratończykiem. Na godz. 14:00 zaplanowano pokazy strażaków z Dębicy i partnerskiego miasta Puurs-Sint-Amands. Później będą gry i zabawy z Five Fit oraz widowiskowe pokazy Strongman. Nie zabraknie także muzyki. Program pt. „Piękny rejs” z piosenkami Krzysztofa Krawczyka rozpocznie się o godz. 18:00, a o 20:00 zaśpiewa gwiazda tegorocznych Dni Dębicy – zespół Brathanki. Ostatnim akcentem trzeciego dnia świętowania będzie dyskoteka, którą poprowadzi DJ Jakub Żmuda.

Do Dębicy przyjadą pojazdy zabytkowe

Ostatni dzień świętowania rozpocznie się na Rynku o godz. 12:00 Konfrontacją Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych. Organizatorzy przygotowali także atrakcję dla miłośników motoryzacji. Na Dniach Dębicy odbędzie się bowiem Zlot Pojazdów Zabytkowych Moto Legendy. Tego dnia do Dębicy przyjadą pojazdy wyprodukowane jeszcze w czasie I wojny światowej. Będzie to historyczny Ford T z 1916 roku. Ciekawy egzemplarz to także Opel z 1972 r. zakupiony przez Kurię Krakowską dla kard. Karola Wojtyły. Na godz. 19:00 zaplanowano koncert Macieja Kity z zespołem, a o 20:30 odbędzie się potańcówka z zespołem Mega. Tego dnia, w Domu Kultury Śnieżka, odbędzie się także XIV Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.