Previous
Next

Wypadek busa na autostradzie. Cztery osoby zostały ranne

Na autostradzie A4 na 505 km w kierunku Krakowa wczoraj około godziny 4:00 doszło do wypadku busa, którym kierowała obywatelka Ukrainy. Cztery osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Dzisiaj (26.05) około godziny 4:00 na 505 km autostrady A4 w kierunku Krakowa, kierujaca busem 50-letnia obywatelka Ukrainy straciła panowanie nad pojazdem. Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zaczęła powoli zjeżdżać samochodem w lewo na pas zieleni, który uderzył w bariery energochłonne, a następnie przewrócił się na lewy bok. Busem podróżowało sześć osób.

Czterech pasażerów z obrażeniami ciała zostało zabranych do szpitala. Kierujaca samochodu była trzeźwa. W działaniach brały udział zastępy straży pożarnej, Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz policja. Na czas działania służb ruch w kierunku Krakowa odbywał się prawym pasem ruchu.
Źródło: Tarnowska Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.