Previous
Next

Kraj. Pięć osób zginęło w wypadku samochodowym

Fot. Ratownictwo Powiatu Ostrowieckiego

Do tragicznego wypadku samochodowego doszło dziś rano w miejscowości Boksycka w gminie Kunów na trasie S 9. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych śmierć poniosło pięć osób.

Fot. Ratownictwo Powiatu Ostrowieckiego

Jak ustaliła wstępnie policja, kierowca mercedesa jadącego od strony Ostrowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na drugi pas i uderzył czołowo w fiata, w którym jechało sześć osób.

– Niestety pięć osób podróżujących fiatem zginęło na miejscu. Był to 72 – letni kierowca, dwaj mężczyźni w wieku 19 i 43 lat, 38 – letnia kobieta oraz 18 – latka. Z naszych ustaleń wynika, że były to osoby ze sobą spokrewnione. 16 – letni chłopiec, pasażer fiata i 38 – letni kierowca mercedesa zostali ranni i trafili do szpitala – mówi Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu.

Fot. Ratownictwo Powiatu Ostrowieckiego

Dodaje, że od rannego kierowcy mercedesa została też pobrana krew do badań na zawartość alkoholu. Większość ofiar wypadku to mieszkańcy powiatu ostrowieckiego. Zmarła 18- latka mieszkała w powiecie opatowskim.

Źródło: Ratownictwo Powiatu Ostrowieckiego

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.