Previous
Next
Previous
Next

Już wkrótce otwarcie Karczmy Staropolskiej w Dębicy. Będzie czynna całą dobę przez siedem dni w tygodniu

Od pierwszego września 2023 roku na kulinarnej mapie Dębicy pojawi się nowy, czynny całą dobę obiekt. To Karczma Staropolska gdzie w stylowych wnętrzach będzie można zjeść wyśmienitą Golonkę po Myśliwsku, tatara czy śledzia po japońsku.
– Jest to kolejna inwestycja naszej firmy po uruchomieniu Restauracji Gruzińskiej przy ulicy Konarskiego, która cieszy się coraz większym uznaniem osób ceniącym dobry smak – mówi Bogusław Filipek z Firmy Catering Staff.

Karczma Staropolska oprócz pierogów czy zup będzie serwować dania z tradycyjnej kuchni polskiej.
– Współpracujemy z dębicką firmą Kanwil zajmującą się przetwórstwem i sprzedażą dziczyzny, która będzie królować w Karczmie – dodaje Bogusław Filipek. Już dziś zapraszam na Golonkę po Myśliwsku czy tatara.

Wnętrze Staropolskiej wykonane jest z surowego drzewa, co nadaje jej niepowtarzalny klimat zbliżony do dawnych polskich karczm. Grube, szlifowane sosnowe deski pokrywają ściany, w kilku miejscach solidne, drewniane pnie są elementami ścian. Gustowne wyposażenie z lawendowymi akcentami dopełnia wrażenia.

Ciekawym elementem Karczmy jest automat do przyrządzania drinków. Do wyboru są różne smaki, mogą być z alkoholem lub bez. Klient sam decyduje jakie składniki znajdą się w napoju. Płatność dokonuje się kartą.

Karczma Staropolska rozpocznie swoją działalność od 1 września 2023 roku. Znajduje się na ul. Metalowców 25 w Dębicy. Będzie czynna siedem dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę.

materiał Partnera

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.