Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Weekend wspomnień : Czasy kiedy nie było ronda pod klasztorem przy Krakowskiej

Większość dzisiejszych 40, 50-latków pamięta czasy kiedy pod klasztorem przy Krakowskiej nie było ronda, a obok klasztoru znajdował się stary, drewniany dom. W tamtych czasach ulica Szopena była bardzo wąska i przylegała niemal do kościoła, a od strony świątyni nie było wówczas parkingu. Stary dom został wyburzony podczas prac przygotowujących budowę ronda na skrzyżowaniu Krakowskiej i Szopena. To było nie tak dawno temu – w 2000 roku !

Ciasna ulica w roku 2000

Sklep spożywczy przy ul. Brzegowej /2000

Firma Oponiarska /2001 rok

Rondo przy Nosala / 2001 rok

Dom Sportu przy ul. Sportowej

Stacja Dializ w dębickim szpitalu

Dyskusja na FB

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.