Previous
Next
Previous
Next

Orkiestrowe granie w gminie Dębica – Alarm: NA RATUNEK! Pomagamy więc Gramy!

wosp12 stycznia 2014r. po raz 22 w całej Polsce zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod hasłem:

„Na Ratunek! Na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej                  i godnej opieki medycznej seniorów.”

Po raz jedenasty Orkiestra zagra również na terenie Gminy Dębica w: Pustkowie-Osiedlu w domu kultury, Stobiernej na stoku narciarskim, Braciejowej w remizie OSP oraz Podgrodziu w domu kultury. W każdym z tych miejsc będzie się działo! oj będzie się działo! Mnóstwo atrakcji dla wszystkich i dla tych starszych i dla najmłodszych, niepowtarzalne występy artystyczne, koncerty zespołów muzycznych. Patronat nad 22 Finałem objął Przewodniczący Rady Gminy Pan Piotr Żybura.

Zapraszamy na dzień pełen wrażeń, tańca, śpiewu i świetnej zabawy. Będziemy Was przyciągać zapachami kuchni domowej naszej gminnej. Dla wszystkich chętnych za dobrowolną opłatą otwarta będzie Ekspozycja Historyczno-Dydaktyczna w Pustkowie, Osada Słowiańska oraz Park Owadów w Stobiernej – zachęcamy do zwiedzania. Centrum Edukacji Ekologicznej upiecze dla Ciebie i znajomych przepyszne prozioki. Jeżeli ktoś z Państwa pragnie wesprzeć organizowany przez nas 22 Finał WOŚP poprzez przekazanie przedmiotów na licytację, prosimy o dostarczenie ich do Centrum Kultury i Bibliotek w Pustkowie-Osiedlu. Termin spływania gadżetów upływa 10 stycznia o godzinie 16:00! Kontakt w tej lub innych sprawach związanych z WOŚP pod nr tel. 14 6811 006 wew.19. Dzięki zbiórkom i licytacjom będziemy podbijać tętno niedzielnej Orkiestry. Światełkiem do nieba wyślemy w przestrzeń kosmiczną pozytywną energię WOŚP-owego serca!

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.