Previous
Next
Previous
Next

Pilzno. Pełna sala na koncercie

Rysunek1piloSiedemdziesięciu wykonawców wystąpiło w charytatywnym koncercie kolęd i pastorałek w Domu Kultury w Pilźnie. Na scenie zaprezentowali się uczniowie Szkoły Muzycznej Yamaha z Pilzna i Czarnej.
Zainteresowanie koncertem przeszło oczekiwania organizatorów. Sala DK w Pilźnie wypełniła się po brzegi, a słuchacze mieli prawdziwy przegląd wykonawców i instrumentów. Tradycyjne polskie kolędy i pastorałki w różnych aranżacjach zagrali uczniowie szkoły w wieku od 2 do 18 lat występujący w różnych składach i pochodzący ze Strzegocic, Słotowej, Lubczy, Jodłowej, Siedlisk Bogusz, Łęk Górnych i Dolnych, Lipin, Czarnej, Machowej, Brzostku, Skrzyszowa, Podgrodzia oraz Parkosza. Na estradzie pojawili się uczniowie grający na: gitarach klasycznych, elektrycznych i basowych, keyboardziści, perkusiści, saksofoniści, wokaliści oraz dzieci z programu SZKRABY I MUZYKA. Kolędy wykonywano nie tylko w języku polskim, ale także po angielsku.
Zanim kilkudziesięcioosobowe grono uczestników zajęć Szkoły Muzycznej YAMAHA wyszło na scenę, odbywały się wielogodzinne próby w samej szkole, a w przeddzień koncertu w DK w Pilźnie zaplanowano próbę generalną.
Koncertowi towarzyszyło zbieranie datków do puszek, które zostały przeznaczone na leczenie dzieci z Gminy Pilzno chorych na nowotwory.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.