Previous
Next
Previous
Next

Dębicka Amazonka na Forum Liderów Organizacji Pacjenckich

marzena-forumMarzena Mordarska Czuchra  jako jedyna przedstawicielka z Dębicy bierze udział w Forum Liderów Organizacji Pacjenckich w Warszawie. Dziś odbyła się debata w której uczestniczyli między innymi premier Donald Tusk oraz minister zdrowia Bartosz Arłukowicz. Jutro będzie odbywać się szkolenie liderów organizacji pozarządowych, które reprezentują pacjentów.
Podczas dyskusji zwróciliśmy uwagę rządzącym w kraju, że przy załatwianiu spraw związanych z ochroną zdrowia nie ma przedstawicieli pacjentów – mówi Marzena Mordarska Czuchra, dębicka amazonka. W Narodowym Funduszu Zdrowia głos chorych jest praktycznie niesłyszalny, bo nie ma tam nikogo kto by reprezentował nas pacjentów. Są politycy i lekarze, brak jest natomiast głosu tych, którzy są najbardziej zainteresowani ochroną zdrowia czyli pacjentów.
Więcej na temat wkrótce na naszym portalu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.