Previous
Next
Previous
Next

Franciszek Kuźma. Myślę, że Marta Pyzińska byłaby dobrym kandydatem na wójta gminy Czarna

IMG_9384Marta Pyzińska mogłaby być dobrym kandydatem na wójta gminy Czarna – uważa Franciszek Kuźma, jeden z członków Komitetu Referendalnego w sprawie odwołanie wójta Józefa Chudego.  Nie brak jej odwagi i wie jak walczyć o sprawy ważne dla wielu osób.
Marta Pyzińska jest przewodniczącą Społecznego Komitetu Obrony Mostu na Wisłoce. O uratowanie mostu zabiega od ponad dwóch lat.
Pyzińska nie boi się mówić co myśli, potrafi porwać za sobą ludzi, wielu jej wierzy i ufa. To dobry kapitał – uważa Kuźma.
Sam Kuźma jest również wymieniany jako potencjalny kandydat na wójta gminy.
Polityki nie robi się samodzielnie, aby coś zmienić potrzebni są ludzie. Jeśli zdecydowałbym się kandydować chciałbym mieć taką osobę jak pani Pyzińska w swojej grupie – mówi Kuźma. Jeśli jednak ona zdecydowałaby się kandydować będę ją wspierał.
A co na to sama Pyzińska.
Nie mam takich zamiarów, nie zamierzam kandydować na stanowisko wójta gminy Czarna – powiedziała nam w rozmowie telefonicznej Marta Pyzińska.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.