Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

W sobotę znów szukali pijanych kierowców. Nie złapali ani jednego!

policeW sobotę 22 lutego na terenie dębickiego powiatu, przeprowadzone zostały działania „Trzeźwość”. Dębiccy policjanci przebadali kilkuset kierowców. Przeprowadzone kontrole nie ujawniły przypadków kierowania po wcześniejszym spożywaniu alkoholu. 
Głównym celem działań było eliminowanie z ruchu drogowego kierujących będących pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Każda z tych osób może być potencjalnym sprawcą wypadku drogowego, a co za tym idzie stanowi zagrożenie dla życia i zdrowia innych użytkowników dróg. Sobotnie działania rozpoczęły się o godz. 20  i trwały do godz. 4 nad ranem. Funkcjonariusze na terenie powiatu dębickiego sprawdzili stan trzeźwości 457 kierowców. Przeprowadzone kontrole nie ujawniły nietrzeźwych kierujących. Podobne działania będą odbywać się również  w przyszłości w celu zniechęcenia osób siadających za kierownicą w stanie nietrzeźwości.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.