Previous
Next
Previous
Next

SP nr 10 w Dębicy. Bal dla przedszkolaków to już tradycja w naszej szkole

abalaPonad 200 dzieci wzięło udział w balu karnawałowym który odbył się 12 lutego w szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy. Imprezę w której uczestniczyli uczniowie szkoły i dzieci z Osiedla Kępa rozpoczął Dyrektor szkoły Mariusz Zając witając dzieci poprzebierane w kolorowe stroje.
Podczas imprezy rozstrzygnięty został konkurs plastyczny dla przedszkolaków uczęszczających do szkoły i sąsiednich przedszkoli pt. „Zabawy na śniegu”. Wyróżniono w nim 60 dzieci, które otrzymały upominki: przybory szkolne, skarbonki, malowanki oraz dyplomy. Dla uczniów klas I – III odbyło się dodatkowe losowanie atrakcyjnych nagród m.in. piłek, koszulek i biletów do Sali zabaw- Kulkoland.
Zabawę poprowadziła Aneta Berczyk- Bąk animatorka ze Studia Teatralno- Muzycznego „Fama”. W oryginalny sposób i z „teatralnym zacięciem”, przenosiła dzieci w świat przygód z bohaterami różnych bajek. Jak na prawdziwy bal przystało nie zabrakło również innych atrakcji: malowania włosów, baniek mydlanych i konkursów. Do zabawy z chustą animacyjną i tańca włączyli się rodzice i nauczyciele. Na wszystkich uczestników posypały się confetti, a dyrektor szkoły zafundował niespodzianki – pyszne cukierki.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.