Previous
Next
Previous
Next

Terry zamyka produkcję. 130 osób straci pracę.

1_dSpółka Terry, producent paluszków, krakersów i słonych przekąsek działająca na rynku od 1992 roku powiadomiła Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy o likwidacji produkcji. Pracę straci 130 osób zatrudnionych w tej firmie.
Terry działająca na rynku od 22 lat specjalizowała się głównie w produkcji paluszków, precli i słonych przekąsek. Firma produkowała zarówno na zlecenie dużych sieci handlowych w Polsce takich jak Biedronka, Carrefour, Leclerc, Makro, Netto, Polomarket, Real, Tesco, jak również na rynki zagraniczne – Bułgaria, Czechy, Litwa, Niemcy, Rumunia, Rosja, Słowacja, Szwajcaria, Węgry.
Zgłaszając do PUP zamiar zwolnienia grupowego pracowników przedstawiciele firmy nie podali przyczyny zwolnień.
Pierwsi pracownicy zakończą pracę z początkiem marca, kolejni w czerwcu. Zdecydowaną większość pracowników stanowią kobiety.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.