Previous
Next
Previous
Next

Złoty medal dla Justyny Kowalczyk!

onet
Justyna Kowalczyk zdobyła olimpijskie złoto ( źródło.onet.pl)

Justyna Kowalczyk zdobyła złoty medal podczas igrzysk olimpijskich w Soczi w swojej koronnej konkurencji – biegu na 10 km techniką klasyczną! Polka tym samym pokonała nie tylko rywalki, ale także własną kontuzję i słabości, triumfując w wielkim stylu. Od drugiej Charlotte Kalli na mecie była szybsza o 18,4 s. Podium uzupełniła Therese Johaug. Dla Polski jest to drugi złoty medal olimpijski w Soczi. Pierwszy wywalczył na normalnej skoczni Kamil Stoch.
Więcej na ten temat można przeczytać tutaj
http://eurosport.onet.pl/soczi-2014/biegi-narciarskie/soczi-justyna-kowalczyk-zlota-medalistka-olimpijska/efrde

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.