Previous
Next

Jan Warzecha. Sondaż odbył się, ale wyniki są tylko do naszej dyspozycji

warzecha
Poseł Jan Warzecha przyznaje, że sondaż został przeprowadzony ale nie chce zdradzić jego wyników.

Poseł Jan Warzecha przyznaje, że sondaż o którym mówi się od kilku dni rzeczywiście odbył się. Nie ma co ukrywać, że sondaż się odbył, ale jego wyniki są tylko dla naszej wiadomości – mówi Jan Warzecha.
Poseł przyznał, że sondaż został przeprowadzony na terenie Dębicy w ciągu ostatnich kilku tygodni. Objął on Dębicę z podziałem na poszczególne rejony. Ankieterzy odwiedzili „od 600 do 1000 mieszkańców miasta” i zadawali pytania dotyczące preferencji wyborczych dębiczan.
Nazwiska, które pojawiły się na portalu ziemiadebicka.pl  są najbliższe faktycznego stanu – mówi Jan Warzecha. Nie mogę jednak podać kto jest zwycięzcą w tym sondażu, jest on tylko dla naszej informacji. Sondaż odbył się po to, aby PiS mógł wybrać dobrego kandydata na burmistrza.
Zapytany czy to prawda, że Stefan Bieszczad miał wysokie notowania wśród mieszkańców Dębicy Warzecha odpowiedział: Nie mogę ani zaprzeczyć ani potwierdzić. W podobny sposób poseł mówił o innych kandydatach.
Z naszych informacji wynika, że Bieszczad faktycznie ma niezłe notowania, zwłaszcza na Osiedlu Słonecznym czyli tzw. Zatorzu. Według tego co udało nam się dowiedzieć od osób, które zostały odwiedzone przez ankieterów PiS w czołówce jest właśnie Stefan Bieszczad i … Paweł Wolicki, obecny burmistrz.  Stąd też może łatwo zauważalna zażyłość, która ma miejsce  między obecnym burmistrzem a przewodniczącym Rady Miejskiej Stanisławem Leskim. Być może właśnie  Wolickiego lub Bieszczada namaści PiS jako swojego kandydata na burmistrza Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.