Previous
Next
Previous
Next

Kogo poprze PiS w wyborach na burmistrza?

bielawa
Kogo poprze dębicki PiS jako kandydata na burmistrza. W sondażu pytano mieszkańców Dębicy między innymi o obecnego starostę Władysława Bielawę. Na fotografii obok posła Jana Warzechy podczas orszaku Trzech Króli.

Wolicki, Trojan, Krawczyk, Cybulski, Bieszczad, Bielawa- to lista nazwisk, które bierze pod uwagę PiS jako ewentualnych kandydatów na burmistrza Dębicy. Jak widać rozrzut nazwisk jest dość szeroki a zaskoczeniem jest pojawienie się na niej nieznanego do tej pory nazwiska na politycznej scenie Dębicy – Józefa Cybulskiego.
O przeprowadzonym przez PiS sondażu od paru tygodni krążą już przysłowiowe legendy. Według naszych informacji PiS przeprowadził sondaż opinii społecznej na temat szans potencjalnych kandydatur w ubieganiu się o fotel burmistrza. Według osoby do której dotarli ankieterzy PiS pytano o pięć nazwisk Paweł Wolicki, Krzysztof Krawczyk, Józef Cybulski, Stefan Bieszczad i Władysław Bielawa. Nie są znane wyniki owego sondażu. Dziś wieczorem próbowaliśmy zapytać o to posła Jana Warzechę, ale nie mógł rozmawiać gdyż był na spotkaniu. Cień światła na tę tajemnicę rzuca ostatnio łatwa do zauważenia zażyłość jaka ma miejsce między Stanisławem Leski a Pawłem Wolickim. Panowie spotykają się bardzo często i długo rozmawiają. O czym? Nie udało nam się tego dowiedzieć, ale takiej intensywności kontaktów pomiędzy nimi dawno już nie było. Jak wysoko mógł wypaść w tym sondażu Wolicki? Trudno wyrokować, a PiS wciąż wyniki sondażu trzyma w tajemnicy. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można przypuszczać, że obecny starosta Władysław Bielawa nie uzyskał powalającego na kolana wyniku bo jego notowania w powszechnej opinii nie są rewelacyjne. Pozostaje Stefan Bieszczad, Mariusz Trojan i Józef Cybulski – nowa postać na dębickiej scenie politycznej. Jakie są faktyczne wyniki teg coraz bardziej tajemniczego sondażu? To wciąż słodka i nieznana tajemnica, którą zazdrośnie strzeże dębicki PiS. Może jego wyniki są tak szokujące, że nieroztropnie byłoby przedstawiać go opinii publicznej?

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.