Previous
Next
Previous
Next

„Mechanik” z wizytą w dębickich przedszkolach w ramach „Światowego Dnia Wody”

DSC_0234Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy od 2010 roku, jako jedyna szkoła w powiecie, może się pochwalić tytułem „Szkoły Humanitarnej” nadanym przez Polską Akcję Humanitarną. Celem naszych działań jest zwiększenie wiedzy uczniów i lokalnej społeczności w zakresie globalnych współzależności oraz kształtowanie zaangażowanych i  odpowiedzialnych postaw względem otaczającego świata i zamieszkujących go ludzi. Dlatego z wielką przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie do grona współorganizatorów (Szkoła Podstawowa Nr 11 i Wodociągi Dębickie sp.z o.o) tegorocznych obchodów Światowego Dnia Wody, który przypada na 22 marca i odbywać się będzie pod hasłem „Woda i Energia”.

Nasza szkoła skupiła swoją uwagę na najmłodszych mieszkańcach miasta proponując im zajęcia „Woda źródłem życia”. Uczniowie pod okiem nauczycieli przygotowali prezentację multimedialną, gry i zabawy interaktywne i wybrali się do trzech dębickich przedszkoli:  Nr 4,7 i 12. Dzieci miały okazję uczestniczyć w atrakcyjnych zajęciach, jak zawsze czynnie włączały się w zaproponowane przez nas zabawy, chętnie też przyjęły nagrody ufundowane przez Wodociągi Dębickie w postaci pięknych książeczek i pozowały do wspólnego zdjęcia. Efekty naszej pracy z najmłodszymi będzie można zobaczyć na zdjęciach wystawionych podczas podsumowania obchodów „Światowego Dnia Wody” już w najbliższy piątek 21 marca o godzinie 17°°, w Centrum Handlowym „Raj”. Jako współorganizatorzy serdecznie zapraszamy.
Marzena Rzucidło – Kołtun

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.