Previous
Next
Previous
Next

Roman Ciszek będzie kandydował do Europarlamentu

ciszekokSzef Platformy Obywatelskiej w powiecie dębickim Roman Ciszek będzie kandydował w wyborach do Europarlamentu. Członkowie partii zaproponowali mi jako przewodniczącemu kandydowanie i zgodziłem się – mówi Ciszek. Ostateczne decyzje zapadną jednak w Warszawie.
Wydaje się to jednak formalnością i Ciszek zostanie wpisany na listę wyborczą PO do Europarlamentu. Z tej samej listy będzie również kandydować Elżbieta Łukaciejewska, obecna europosłanka z Podkarpacia.
Dla wielu start w eurowyborach to będzie swoisty test przed jesiennymi wyborami samorządowymi. Czy Ciszek też tak traktuje?
Na pewno nie ma decyzji abym był kandydatem na burmistrza – mówi Ciszek. W tych sprawach decyzję podejmuje zarząd. A zajmie się tą  kwestią dopiero za kilka tygodni. Póki co zajmujemy się najbliższymi wyborami czyli do Parlamentu Europejskiego.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.