Previous
Next
Previous
Next

Areszt dla sprawcy wypadku w którym zginęła 18-latka z Zawady

policeSąd tymczasowo aresztował 24-letniego mieszkańca Ropczyc, podejrzanego o spowodowanie śmiertelnego wypadku po pijanemu i ucieczkę z miejsca tragedii. Według ustaleń policjantów, mężczyzna stracił panowanie nad samochodem. Samochód zjechał z drogi i uderzył drzewo, koziołkował. W wypadku śmierć poniosła 18-letnia dziewczyna. 
Według wstępnych ustaleń policjantów z Ropczyc, do wypadku doszło w piątek nad ranem w Ropczycach na ulicy Borki Chachelskie. Kierowca audi prawdopodobnie na skutek utraty panowania nad samochodem zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Samochód koziołkował.
Samochodem, oprócz kierowcy, jechały trzy osoby – dwaj młodzi mężczyźni i 18-letnia kobieta. Prawdopodobnie wypadła z samochodu przez szybę. Jej ciało znalazł nad ranem ojciec kierującego w pobliżu miejsca, w którym doszło do wypadku. Kierowca doznał niegroźnych obrażeń, nic się nie stało dwóm pasażerom. Jak ustalili policjanci, sprawca wypadku nie wezwał pomocy. Odholował samochód do domu. Policjanci zatrzymali wszystkich trzech mężczyzn, którzy jechali audi. Kierowca, w momencie zatrzymania, miał prawie 1,6 promila alkoholu w organizmie. 24-letni mieszkaniec Ropczyc jest podejrzany o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczkę z miejsca tragedii. Wczoraj sąd, na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Ropczycach tymczasowo aresztował go na 3 miesiące.  Policja i prokuratura nadal wyjaśniają przebieg tej tragedii.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.