Previous
Next
Previous
Next

DRUZYNA OLIMP LABS zdobyła brązowy medal w Mistrzostwach Polski w halowej pilce nożnej

olimpW dniach 15-16 marca 2014r. w Jarocinie odbyły się IV Mistrzostwa Polski Branży Chemicznej i Farmaceutycznej w halowej piłce nożnej.
Po srebnym medalu w Kielcach w 2012 r. złotym w Częstochowie w 2013r.  zespół Olimp Labolatories zdobył brakujący do kolekcji brązowy medal potwierdzając swoją przynależność do abolutnej czołówki w branży farmaceutyczej. W sobotę 15 marca, rozegrano mecze fazy grupowej w której firma OLIMP LABS nie straciła żadnej bramki strzelając 10
Wyniki w fazie grupowej
PERN Przyjaźń Płock 0 : 2 Olimp Laboratories
Laboratories 2 : 0 Konimpex Konin
Merck Polska 0 : 4 Olimp Laboratories
Herbapol Wrocław 0 : 2 Olimp Laboratories
Druga runda rozgrywek to walka w grupach o awans do ćwierćfinału mistrzostw. zyskały go po dwie drużyny, z każdej z czterech trzyzespołowych grup.
wyniki OLIMP LABS
Olimp Laboratories 4 : 2 Actavis Polska
Olimp Laboratories 1 : 0 Sandoz Polska
W  1/4 finału  Olimp Labs zwyciężył 3-0 zespół Lek-Sandoz .
W meczach półfinałowych spotkały się drużyny PCC Rokita z drużyną Olimp Labs,   Zespół z Brzegu Dolnego, bramkę decydująca o zwycięstwie zdobył w ostatniej minucie meczu.  Drużyny, które przegrały swoje mecze półfinałowe zostały sklasyfikowane ex-equo na trzecim miejscu.  Mistrzostwo Polski zdobył zespół Apotex z Warszawy.
Nagrodę indywidualną najlepszego piłkarza turnieju otrzymał  zawodnik Olimpu Damian Szala
Na zdjęciu od lewej w górnym rzędzie Piotr Kucharski , Jakub Cetnarski, Michał Sikorski , Damian Szala, Jarosław Urbanowicz (kapitan zespołu) , Jacek Rybski , Łukasz Wójcik
od lewej w dolnym rzędzi Waldemar Totoś, Kamil Machnik,Gerard Kargul, Jacek MItek, Wojciech Papiernik.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.