Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Nowe chodniki i asfalt na ul. Kraszewskiego

000Ponad 200 metrów nowej nawierzchni asfaltowej zostało położonych w ostatnich dniach na ulicy Kraszewskiego. Utworzonych zostało tam także 8 nowych miejsc parkingowych.

„Na przestrzeni ostatnich tygodni prowadziliśmy prace remontowe na ulicy Kraszewskiego, na odcinku od sklepu Biedronka do skrzyżowania z ulicą Staszica. Na długości 200 metrów położyliśmy nową nakładkę asfaltową  i utworzyliśmy 8 nowych miejsc parkingowych” – mówi Robert Sieradzki, naczelnik Wydziału Infrastruktury Miejskiej Urzędu Miejskiego w Dębicy.  W trakcie prowadzonych prac na długości ponad 70 metrów utworzonych zostało 8 miejsc parkingowy, wymienione zostały krawężniki oraz po wcześniejszym sfrezowaniu starego asfaltu położona została nowa nawierzchnia asfaltowa na ulicy. Koszt inwestycji to około 100 tysięcy złotych.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.