Previous
Next
Previous
Next

Bożena Osocha. Będę kandydować na wójta gminy Żyraków

osochaByła wicewójt gminy Żyraków Bożena Osocha zapowiada, że wystartuje w jesiennych wyborach na wójta gminy Żyraków. -Mam swój pomysł na gminę Żyraków i będę chciała go zaprezentować mieszkańcom – mówi Bożena Osocha.
Była wicewójt uważa, że gospodarka powinna być motorem napędowym gminy.
A tu niewiele się dzieje. Przez cztery lata praktycznie nic dobrego pod względem gospodarczym nie wydarzyło się w gminie – mówi Bożena Osocha. 65 hektarów terenów pomiędzy Straszęcinem a Wolą Wielką stoi puste. Nie ma tam żadnego inwestora. Nic też nie dzieje się wokół węzła autostradowego w Żyrakowie. A to przecież szansa na rozwój gminy. Mam pomysł na gminę Żyraków i będę chciała go zaprezentować mieszkańcom podczas jesiennych wyborów. Sami będą mogli zdecydować jaką ścieżką rozwoju ma pójść nasza gmina.
Osocha zapowiada, że wystartuje na wójta gminy Żyraków. Nie chce zdradzać z jakiego ugrupowania.
Najprawdopodobniej będzie to mój własny komitet – dodaje Osocha. Ale mam też propozycje ze strony ugrupowań politycznych. Sprawa rozstrzygnie się w ciągu kilku najbliższych tygodni.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.