Previous
Next
Previous
Next

Wakacyjne koncerty na dębickim Rynku

IMG_3554Ruszają wakacyjne koncerty na dębickim Rynku. Już 6 lipca zagra tarnowski zespół Genezareth, wystąpią wokaliści Szkoły Muzyki Rozrywkowej oraz stypendyści burmistrza w zakresie upowszechniania kultury, przewidziano także atrakcje dla najmłodszych. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza zespoły i solistów chętnych do zaprezentowania się podczas koncertów zaplanowanych na przestrzeni lipca i sierpnia. Terminy koncertów: 6 lipca – niedziela, 26 lipca – sobota, 10 sierpnia – niedziela. Zapisy pod nr tel. 14 680 93 60.

6 lipca w godzinach 15-17 zaplanowano blok dla dzieci, prowadzony przez animatorów. Nie zabraknie więc zabaw i konkursów, będą dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, popcorn, słodycze i inne atrakcje. Koncert rozpocznie się o godz. 17 występami wokalistów Szkoły Muzyki Rozrywkowej i stypendystów burmistrza miasta w zakresie upowszechniania kultury. Około godz.20 zagra zespół Genezareth, powstały w 1996 roku w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie. Tworzą go klerycy, których celem jest uwielbienie osoby Jezusa Chrystusa śpiewem i modlitwą.

http://wsd.tarnow.pl/grupy-i-zespoly/genezareth

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.