Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Alarm bombowy w dębickim Urzędzie Skarbowym i Prokuraturze Rejonowej

skarbówka„W tej instytucji podłożono bombę, która podczas wybuchu rozpyli śmiercionośne bakterie oraz trujący gaz bojowy, uciekajcie zginą ludzie, bomba wybuchnie o godzinie 12.32” – mail o takiej treści dotarł do kilkuset instytucji w całym kraju. W Dębicy informacje o podłożonej bombie znalazły się w Urzędzie Skarbowym i Prokuraturze Rejonowej.
Cała ulica Kolejowa została zablokowana a pracownicy Urzędu Skarbowego zostali ewakuowani. Podobnie petenci urzędu. Na miejscu znaleźli się przedstawiciele Straży Pożarnej, służby zdrowia i Policja. Podobna informacja dotarła do Prokuratury Rejonowej w Dębicy.
Maile zostały rozesłane z anonimowego konta. Trafiły do kilkuset instytucji w całej Polsce.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.