Previous
Next
Previous
Next

Stypendia Miasta Dębicy przyznane

herbdebicyPo raz szósty zostały przyznane stypendia dla najlepszych uczniów szkół podstawowych i gimnazjów w ramach Szkolnego Programu Stypendialnego Miasta Dębicy za rok szkolny 2013/14.
Komisja Stypendialna, w składzie Mariusz Trojan – zastępca burmistrza miasta Dębicy, Ryszard Pękala – przewodniczący komisji oświaty Rady Miejskiej i Ireneusz Kozak – dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty, wyróżniła dziesięciu uczniów spośród 25 kandydatów, dla których szkoły i inne organizacje złożyły wnioski o przyznanie stypendium.
Przyznano 5 stypendiów w kategorii „wyniki w nauce” dla uczniów, którzy wykazali się wysoką średnią ocen na koniec roku szkolnego (co najmniej 5,8 w szkołach podstawowych i 5,6 w gimnazjach) i 5 stypendiów w kategorii „wybitne osiągnięcia” dla uczniów, którzy zdobywali wysokie lokaty w konkursach przedmiotowych, artystycznych oraz zawodach i turniejach sportowych.
Stypendium w kwocie 300 zł miesięcznie będzie wypłacane w okresie od września 2014 do czerwca 2015 roku.
Tegoroczni stypendyści to:
Za wyniki w nauce: Radosław Cacała (SP 3), Weronika Mądro (SP 11), Justyna Ożóg (SP 12), Kinga Wrzesień (MG 1) i Gabriela Kędzior ( MG 3).
Za wybitne osiągnięcia: Sara Rejniak (MG 1), Katarzyna Wójtowicz (MG 2), Paulina Ożóg (MG 3), Maciej Bochnowski (MG 3) i Joanna Czapla (SP 11).

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.