Previous
Next
Previous
Next

Fala powodziowa dotarła do Dębicy. Od 15.00 poziom wody rośnie ponad 1 metr na godzinę

IMG_3299Fala powodziowa dociera właśnie do Dębicy. Na Wisłoce w rejonie ul. Kościuszki od godziny 15.00 do 18.00 poziom rzeki wzrósł o prawie 4 metry, ale nie przekroczył stanu alarmowego.  W Jaśle trwa alarm powodziowy. Wezbrane wody Jasiołki i Ropy, które wpływają do Wisłoki powodują jej wezbranie. W Skurowej woda przekroczyła już stany alarmowe i wciąż rośnie. W okolicach Pilzna i Dębicy woda przekroczyła stany ostrzegawcze i poziom jej szybko rośnie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.