Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

W rejonie Dębicy wciąż pada. Podnosi się poziom rzek

IMG_3377
Kilka tygodni temu przez Dębicę przechodziła fala powodziowa, czy obecna będzie większa?

W okolicach Dębicy wciąż pada deszcz. W ciągu ostatniej doby spadło około 60 litrów na metr kwadratowy. Wszystkie rzeki w rejonie miasta mają podwyższone stany wody. Poziomy ostrzegawcze  notowane są na Wisłoce w Łabuziach (okolice Pilzna) i Dębicy na ul. Kościuszki. Poziom alarmowy osiągnęła rzeka w Skurowej gmina Brzostek. W Jaśle trwa alarm przeciwpowodziowy. Tam wszystkie rzeki mają przekroczone stany alarmowe, występują lokalne podtopienia.
Do Dębicy dociera właśnie czoło fali powodziowej, ale jej punkt kulminacyjny jeszcze jest daleko przed miastem.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.