Previous
Next
Previous
Next

Krzysztof Krawczyk. Wciąż jestem członkiem „Alternatywy”

krawczykKrzysztof Krawczyk, były wiceburmistrz Dębicy i współzałożyciel Stowarzyszenia „Alternatywa” zapewnia, że wciąż jest jego członkiem. -Jestem jednym z założycieli „Alterntywy” i wciąż jestem członkiem Stowarzyszenia – mów Krawczyk.
Krawczyk komentuje w ten sposób pojawiające się opinie, że jego drogi z „Alternatywą” się rozeszły.
Zaprzeczam takim pogłoskom, wciąż pozostaje w szeregach Alternatywy – mów Krawczyk. Opinie wygłaszane przez innych członków stowarzyszenia nie są mi znane, a jeśli mają miejsce są, moim zdaniem, ich prywatnymi opiniami nie mającymi nic wspólnego z rzeczywistością. Byłem i pozostaje członkiem Stowarzyszenia.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.