Previous
Next
Previous
Next

Pijany wjechał do rowu

PolicjaW sobotę w Czarnej kierujący oplem signum stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i zatrzymał pojazd na lewym boku. Okazało się że kierowca był pijany.
Do zdarzenia doszło po północy w sobotę w miejscowości Czarna. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący oplem stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg przewracając go na bok. Badanie alkomatem wykazało u kierującego 2,5 promila alkoholu w organizmie. Kierującego mężczyznę 25-letniego mieszkańca Głowaczowej karetką pogotowia przewieziono do szpitala w Dębicy. Pasażer opla 26-letni mieszkaniec tej samej miejscowości nie odniósł większych obrażeń. Funkcjonariusze po sporządzeniu stosownej dokumentacji przekazali pojazd rodzinie. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Czarnej.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.