Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Agresywny mężczyzna zaczepiał kobiety w ogródkach działkowych i Parku Jordanowskim. Policja – nie mamy takich zgłoszeń.

111111111111111Policja wciąż szuka sprawcy brutalnego gwałtu sprzed kilku tygodni. Tymczasem w ostatnim czasie w Dębicy miały miejsce dwa przypadki agresywnych zachowań wobec kobiet. Jedno w ogródkach działkowych przy ul. 1 Maja, drugie w Parku Jordanowskim.
Według naszych informacji zdarzenia te miały miejsce w ciągu ostatnich kilkunastu dni. Jedno z nich miało miejsce w biały dzień, w godzinach popołudniowych. Jadący ulicą 1 Maja rowerzysta usłyszał krzyki dobiegające z pobliskich ogródków działkowych. Gdy pobiegł sprawdzić co się dzieje dostrzegł tylko uciekającego mężczyznę i kobietę, którą ten wcześniej atakował i jej krzyki słyszał. Na szczęście nic się jej nie stało.
Drugie wydarzenie miało miejsce w Parku Jordanowskim. Tam też obiektem ataku była kobieta. Nie znamy więcej szczegółów tego zdarzenia.
Rzecznik prasowy dębickiej policji Jacek Bator mówi, że nie do dębickich policjantów nie wpływało żadne zgłoszenie na ten temat.
-Prowadzimy intensywne dochodzenie w sprawie gwałciciela sprzed kilku tygodni. Każdy tego typu sygnał jest błyskawicznie sprawdzany przez naszych funkcjonariuszy. Jednak nie mieliśmy zgłoszeń o tego typu wydarzeniach w ostatnich dniach. Prosimy o informowanie nas o tego typu zdarzeniach, tym bardziej że prawie każdy z nas ma dziś telefon przy sobie – mówi Jacek Bator.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.