Previous
Next
Previous
Next

Rączka ma kolejnego kontrkandydata – Zbysław Rokita kandydatem na wójta gminy Żyraków

raczkaJak nam się udało dowiedzieć w gminie Żyraków pojawił się kolejny kandydat na wójta. Jest nim Zbysław Rokita, radny obecnej Rady Gminy. Rokita swój mandat zdobył z komitetu Samorządna Gmina. Tym samym obecnemu wójtowi Markowi Rączce przybył kolejny przeciwnik w walce o władzę. Przed Rokitą zamiar ten ogłosiła Bożena Osocha, która pełniła funkcję zastępcy wójta w czasie gdy funkcję tę sprawował Krzysztof Moskal.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.