Previous
Next
Previous
Next

Rajd rowerowy w rocznicę akcji „Burza”

2222222222222222222222222Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Dębicy z okazji rocznic: 85 – lecia działalności lokalnej organizacji czerwonokrzyskiej i 70 – lecia akcji „Burza” organizuje rowerowy rajd turystyczny po Ziemi Dębickiej: „Szlakiem Czerwonego Krzyża w akcji „Burza”. Termin, zbiórka i wyjazd: 23 sierpień 2014 r. – plac sportowy przy ZOZ Dębica – godz. 9.00.
Trasa: Dębica, Latoszyn, Gumniska, Braciejowa, leśniczówka Berdech (przystanek), Kamieniec, Głobikowa (przystanek), Południk, Gębiczyna, Połomia Dolna (przystanek) Południk, polana Kałużówka (przystanek), Braciejowa (zakończenie).
Ze względu na trudności terenowe i tematykę rajdu organizatorzy ograniczają wiek – powyżej 15 lat oraz do liczby 50 uczestników. Na rajd zapraszamy działaczy, wolontariuszy PCK oraz zwolenników, przyjaciół i sympatyków ruchu czerwonokrzyskiego.
Termin zgłoszeń do dnia: 19 sierpnia 2014 r. pod numer telefonu: 692 281 948.
W celu zawarcia ubezpieczenia podczas rajdu, prosimy poinformować o tym przy zgłoszeniu uczestnictwa oraz podanie swoich danych osobowych wraz z nr PESEL. Ważne: zabierz ze sobą kask

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.