Previous
Next
Previous
Next

Sprawca kradzieży zatrzymany

111111111111111Policjanci dębickiego wydziału d/w z przestępczością przeciwko mieniu ustalili sprawcę kradzieży. Mężczyzna wchodził do domów i okradał mieszkańców Dębicy. Mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa.
W maju br.miało miejsce włamanie na ulicy Łąkowej do domu prywatnego. Skradziono wtedy dwa grzejniki, trzy baterie łazienkowe, dwie lampy oraz wnętrze piecyka gazowego. Właściciel szkody oszacował na kwotę 500 zł. Kolejne zdarzenie miało miejsce na początku czerwca na ulicy Szaley Groele. Tym razem złodziej wykorzystał otwarte drzwi w tylnej części domu. Łupem złodzieja padły dwa telefony komórkowe, aparat cyfrowy, biżuteria, kilka sztuk monet kolekcjonerskich oraz kilkadziesiąt złotych. Poszkodowane osoby poniesione straty wyceniły na kwotę 5230 zł.
W wyniku przeprowadzonych czynności, policjanci ustalili sprawcę opisanego przestępstwa. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec Dębicy. Mężczyznie 21 lipca przedstawiono zarzuty w tej sprawie, po których złożył obszerne wyjaśnienia i przyznał się do popełnionego przestępstwa.
Za popełnione czyny meżczyźnie grozi bezwzględna kara pozbawienia wolności do lat 10, gdyż opisanych przestępstw dokonał w stanie recydywy. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.