Previous
Next
Previous
Next

Półkolonia w Łękach Górnych

machowaIntensywnie spędzają czas uczestnicy półkolonii odbywającej się od 7 lipca w Łękach Górnych. Dla 64 korzystających z oferty uczniów przygotowano propozycje na tyle urozmaicone, że niemal każdy dzień jest inny.
W tym roku półkolonia finansowana przez Związek Młodzieży Wiejskiej proponuje uczestnikom głównie aktywne spędzanie wolnego czasu. W efekcie dominują zajęcia sportowe i wycieczki. Uczestnicy byli już na basenie na Górze Marcina w Tarnowie, plażowali i korzystali z placu zabaw i Parku Linowego w Chotowej oraz odwiedzili Park Wodny w Tarnowie. Dla najmłodszych największą atrakcją okazał się Promienny Zamek.
Zorganizowano spotkania z policjantem,  a także z  dietetykiem w sklepie ze zdrową żywnością „Pszczółka” w Tarnowie. W tym tygodniu planowano  m.in. wycieczkę do Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej i spacer po Parku Etnograficznym oraz do Chotowej  i na odkryty basen w Mościcach.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.