Previous
Next
Previous
Next

Złapali złodziei kradnących w Galerii Dębickiej

galeriaPolicjanci dębickiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu ustalili sprawców kradzieży. Do przestępstw dochodziło w Galerii Dębickiej przy ulicy Nosala. Za kradzieże odpowie dwóch mieszkańców Rzeszowa.
Na początku czerwca do komendy w Dębicy wpłynęło zgłoszenie o kradzieży w dwóch butikach mieszczących się w galerii handlowej przy ulicy Nosala. Straty utraconego towaru właściciele oszacowali na kwotę około 650 zł. Kilka dni później, w jednym z opisanych butików podczas kolejnej próby kradzieży, zatrzymany został mężczyzna. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec Rzeszowa. W samochodzie, którym przyjechał na „zakupy” policjanci ujawnili książki, zegarek, dwa opakowania bielizny męskiej, krawat oraz dwa zestawy markowych klocków dla dzieci. W wyniku dalszego postępowania funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna nie działał sam. Drugi ze złodziei również mieszka w Rzeszowie. W mieszkaniu 25-latka policjanci znaleźli kilka sztuk nowych spodni jeansowych. Pierwszemu z mężczyzn przedstawiono już zarzuty, do których się przyznał. W toku postępowania rzeszowianin przyznał się do innych kradzieży na terenie Dębicy a także innych miast. Sprawa ma charakter rozwojowy.  Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.